27.08.2010

27 серпня, п’ятниця – Мр 5,22-24;35-6,1
Перенес. мощей преп. Теодосія Печ.; Передсв.Успіння

Аж ось приходить один із старшин синагоги, Яір на ім'я, а побачивши його, упав йому до ніг і благав його вельми, кажучи: "Дочка моя вже на сконі. Прийди, поклади лишень на неї руки, щоб видужала й жила." Тож пішов з ним. Слідом же за ним ішло багато люду, що тиснувся до нього. Коли він ще говорив, приходять від старшини синагоги й кажуть: "Дочка твоя померла, навіщо клопочеш Учителя?" Але Ісус, почувши слово, що ті сказали, промовив до старшини синагоги: "Не бійся! Тільки віруй." І не дозволив іти нікому з собою, окрім Петра, Якова та Йоана, брата Якова. Приходять вони до старшини синагоги в хату, - бачить він метушню і тих, що ридали й голосили вельми. Увійшов же й каже: "Чого метушитесь і плачете? Не померло дівча, спить воно!" І насміхались з нього. Він же відсторонив усіх, узяв батька дівчати та матір і тих, що з ним були, та й увійшов, де дівча лежало. Взявши ж дівча за руку, сказав до нього: "Таліта кум" - що значить у перекладі: "Дівчино, кажу тобі, встань!" І притьмом устало дівча й почало ходити, - років же дванадцять мало, - і нараз охоплені були всі дивом-дивенним. Та повелів їм суворо, щоб ніхто про те не довідався, - і наказав дати їй їсти. І вийшовши звідти, прибув у свою батьківщину, а слідом за ним пішли й його учні.

Увійшов же й каже: "Чого метушитесь і плачете? Не померло дівча, спить воно!
… Після прочитаного Євангеліє можемо подумати про Ісусову силу. Якщо багатьом допоміг тоді, віримо, що охоче хоче допомагати і нам, якщо Його про це попросимо?
Просимо, щоб Ісус допоміг нам або нашим близьким? Чому часто не віримо в Його силу? Бог ніколи не є байдужим до наших прохань. Довіряймо Йому!!!

Господи Ісусе, моя віра є така слабка, підтримай мене своєю благодаттю так, як Яїра: Не бійся, тільки вір!

Немає коментарів: