15.05.2010

15 травня, субота – Ів. 14,10-21
Свят. Атанасія Великого, аєп. Олександрійського

Невже не віруєш, що я в Отці, а Отець у мені? Слова, які проказую до вас, не від себе проказую. Отець, який перебуває в мені, - він творить діла. Тож вірте мені, що я в Отці, й Отець у мені. А коли ні, то з-за самих діл вірте. Істинно, істинно говорю вам: Хто в мене вірує, той так само діла робитиме, що їх я роблю. А й більші від них робитиме, - бо я вже йду до Отця мого. І все, що попросите в моє ім'я, те вчиню, щоб Отець у Сині прославився. Вчиню, коли будь-що проситимете в моє ім'я. Якщо любите ви мене, то мої заповіді берегтимете. І проситиму я Отця, і дасть він вам іншого Утішителя, щоб з вами був повіки, Духа істини, якого світ не може сприйняти, бо не бачить його і не знає. Ви ж його знаєте; бо перебуває він з вами, і буде в вас. Не полишу вас сиротами; я прийду до вас. Ще трохи, і світ мене вже не побачить. Ви ж мене побачите, бо я живу, і ви будете жити. І взнаєте того дня, що я в моєму Отці, і що ви в мені, а я в вас. Той, у кого мої заповіді, і хто їх береже, той мене любить. Хто ж мене любить, того мій Отець полюбить, і я того полюблю і йому об'явлю себе.»


Хто в мене вірує, той так само діла робитиме, що їх я роблю. А й більші від них робитиме… Мати Тереза, папа Іван Павло ІІ, Отець Піо, Дон Боско, Домінік Савіо… мали ясну мету життя. Ціною жертви свого життя зустрілися з Ісусом в небі.
Подібно і ми, якщо будемо проживати своє життя з очима скерованими до Бога, будемо шукати та виконувати Його волю, то навчимося з любов’ю виконувати свої щоденні обов’язки, без огляду на те, чи є вони легкими, або чи коштують великих зусиль. Все будемо робити для Бога!!!
І все, що попросите в моє ім'я, те вчиню. Ясна та зрозуміла обіцянка самого Божого Сина! Це є великою запорукою. Попросімо Ісуса, щоб нас навчив, як маємо просити в Його ім’я. Щоб була не наша воля, але щоб перемагала Його воля завжди.

• Як щодо мене? Вмію просити в ім’я Ісуса? Чи мої прохання не є наказами?


Господи Ісусе, відкрий мій духовний зір настільки, щоб я бачив мету життя в отримані небесної слави.

Немає коментарів: