06.01.2009

06.01. Навеч. Різдва. Євгенії прпмчц.
Лк 2,1-20
1. Тими днями вийшов наказ від кесаря Августа переписати всю землю. 2. Перепис цей, перший, відбувся, коли Сирією правив Киріній. 3. І йшли всі записатися, – кожний у своє місто. 4. Пішов також і Йосиф з Галилеї, з міста Назарету в Юдею, в місто Давида, що зветься Вифлеєм, бо він походив з дому й роду Давида, 5. щоб записатися з Марією, зарученою своєю, що була вагітна. 6. І от коли вони були там, настав їй час родити, 7. і вона породила свого сина первородного, сповила його та поклала в ясла, бо не було їм місця в заїзді.
8. Були ж у тій стороні пастухи, що перебували в чистім полі та вночі стояли на сторожі коло своїх отар. 9. Аж ось ангел Господній їм з’явився і слава Господня їх осіяла й великий страх огорнув їх. 10. Ангел же сказав їм: «Не бійтесь, бо я звіщаю вам велику радість, що буде радістю всього народу: 11. Сьогодні народився вам у місті Давидовім Спаситель, він же Христос Господь. 12. І ось вам знак. Ви знайдете дитя сповите, що лежатиме в яслах». 13. І вмить пристала до ангела велика сила небесного війська, що хвалила Бога й промовляла:
14. «Слава на висотах Богу й на землі мир людям його вподобання».
15. І коли ангели знялись від них на небо, пастухи один до одного заговорили: «Ходім лишень до Вифлеєму та подивімся на ту подію, що Господь об’явив нам». 16. І пішли вони притьмом і знайшли Марію, Йосифа й дитятко, що лежало в яслах. 17. Побачивши його, вони розповіли, що їм було сказано про це хлоп’ятко; 18. і всі, хто чув їх, дивувались тому, що пастухи їм оповідали. 19. Марія ж пильно зберігала все це, роздумуючи в своїм серці. 20. А пастухи повернулися, прославляючи й хвалячи Бога за все, що чули й бачили, так, як їм було сказано.


Зупинімось в сьогоднішній метушливий день хоча б на хвилину. Подумаймо над тим, чим сьогодні нас хоче обдарувати сам Бог!!! Прийде на цей світ Ісус, Божий Син. Залишімося на декілька хвилин в тихій молитві та дозвольмо Христові, щоб прийшов до нашого серця.
У хвилині тиші даймо відповідь самі собі: Як я переживаю свято Різдва? Що для мене означає Ісус? Чи зустрічаю Його часто в Євхаристії та в ближніх?

Буду протягом дня повторювати: Ісус хоче сьогодні народитися в моєму серці. Не хочу прийняти Його так, як люди у Вифлемі.

Ісусе, прошу, прийди до мене та перебувай в моєму серці!

Немає коментарів: