07.07.2009

07 липня, вівторок – Мт 12,14-16,22-30
РІЗДВО СВ.ІВАНА ХРИСТИТЕЛЯ

14. А фарисеї вийшли звідти й радили на нього раду, щоб його погубити.
15. Довідавшись про це, Ісус пішов геть звідси. Слідом за ним пішла сила народу: він оздоровив їх усіх, 16. але суворо наказав їм його не виявляти,
22. Тоді приведено до нього біснуватого, сліпого та німого, і він зцілив його, так що німий і розмовляв і бачив. 23. І здивувалися всі люди й говорили: «Чи не є часом цей син Давида?» 24. А фарисеї, почувши це, сказали: «Отой не інакше виганяє бісів, як тільки Велзевулом, князем бісівським». 25. Знаючи думки їхні, Ісус сказав їм: «Кожне царство, розділене в собі, запустіє, і кожне місто чи дім, розділені в собі самому, не встояться. 26. І коли сатана сатану виганяє, то він розділений у собі самому; як же тоді вдержиться його царство? 27. І коли я Велзевулом виганяю бісів, то сини ваші ким виганяють? Тому то вони будуть вашими суддями. 28. Коли ж я Духом Божим виганяю бісів, то прибуло до вас Царство Боже. 29. Або як може хтось увійти в дім сильного й пограбувати його майно, якщо він перше не зв’яже сильного й аж тоді дім його розграбує? 30. Хто не зі мною, той проти мене, і хто зі мною не збирає, той розкидає
.


Ми почули про два типи людей. Перші — це фарисеї, які не належали до друзів Ісуса, бо Його постійно переслідували і думали, як Його вбити.
Другі — це учні та люди, які шукали Ісуса, бо їм було добре біля Нього, та хотіли повчатися словом, яке мало чудову міць!
Якщо не хочемо подобатися тодішнім і сучасним фарисеям, які шукали в ближніх лише погане, бачили тільки хиби, тоді приділім цим словам належну увагу. Адже Ісус і нам сьогодні пропонує оздоровлення, свою любов, милосердя та вічну дружбу! Використаймо цю пропозицію.

Господи, Ти знаєш все, Ти знаєш, що хочу Тебе любити!

Немає коментарів: