7.03.2009

07 березня, субота – Ів 15,17-16,2
Віднайдення мощів св. мчч. з Євгенії

Ось, що вам заповідаю: щоб ви любили один одного!
Ненавидить вас світ – то знайте: мене він ще перед вами зненавидів. Були б ви від світу, то світ би своє любив. А що ви не від світу, бо я вибрав вас від світу, ось тому й ненавидить вас світ. Згадайте слово, що його був я вам вирік: слуга не більший від пана свого. Переслідували мене – переслідуватимуть і вас. А слово моє зберігали – зберігатимуть і ваше. Та все те робитимуть вам за моє ім’я, не знають бо того, хто послав мене. Якби я не прийшов і не говорив до них, гріха не мали б вони. Та нині нема їм пробачення за їхній гріх! Хто ненавидить мене, той і Отця мого ненавидить. Був би я не вчинив серед них діл, що їх ніхто інший не вчинив, – гріха не мали б вони. А так – ось бачили, і зненавиділи: і мене, і Отця мого. Але щоб здійснилося слово, яке в законі їхньому записано: Зненавиділи вони мене без причини! Як прийде Утішитель, якого зішлю вам від Отця, Дух істини, який від Отця походить, то він і свідчитиме за мене. Та й ви свідчитимете: ви бо зі мною від початку».
«Повідав я вам те, щоб ви не зневірилися. Виключать вас із синагог. А й година настане, коли то всяк, хто вас убиватиме, буде гадати, що служить тим Богові.


Ці слова Ісуса ми мали б частіше повторювати. Перш за все тоді, коли зустрічаємось із запереченням нашої віри, Церкви, правди віри, Заповідей.
Живемо у суспільстві, котре занадто дивиться на земне життя, світ нам пропонує багато спокус, які придушують нашу віру, спосіб нашого життя, зустрічаємось з багатьма пастками, що перевищують надію, про яку говорить Ісус в Євангелії! Не даймо «втягнутись» до темноти теперішнього світу, воюймо зі всіх сил, щоб пропозиції цього світу, які нас оточують, «не поглинули» нас повністю та щоб ми не втратили правильний напрямок, котрий веде до Бога. Не біймося, Бог сильніший, ніж все зло, котре навколо нас! В кожній хвилині нашого життя Він нам дає силу робити світ кращим, більш відкритим для Божих речей! Повірмо цьому!

Чи моя віра є світлом у спокусі?

Господи Ісусе, моїм бажанням є залишитися вірним Тобі назавжди
!

Немає коментарів: