9.03.2009

09 березня, понеділок – Мт 11, 2-15
1-ше і 2-ге віднайдення голови Івана Хрестителя

Почувши у в’язниці про діла Христові, Йоан послав його спитати через своїх учнів: «Ти той, що має прийти, чи іншого маємо чекати?» У відповідь на це Ісус сказав їм: «Ідіть і сповістіть Йоана про те, що чуєте й бачите: Сліпі бачать і криві ходять; прокажені очищуються і глухі чують; мертві воскресають і вбогим проповідується Добра Новина. Щасливий, хто через мене не спотикнеться».
Тоді, як ті відходили, Ісус почав говорити людям про Йоана: «На що ви вийшли подивитися в пустиню? На тростину, що її колише вітер? На що ж вийшли подивитись?На чоловіка, одягненого в одежу м’яку? Таж ті, що носять м’яку одежу, сидять у царських палацах. Чого ж тоді вийшли?Побачити Пророка?Так, кажу вам, і більше, як Пророка. Це той, що про нього написано: Ось я посилаю мого посланця перед тобою, що приготує тобі дорогу перед тобою.
Істинно кажу вам, що між народженими від жінок не було більшого від Йоана Христителя; однак найменший у Небеснім Царстві більший від нього. Від часів Йоана Христителя і понині Царство Небесне здобувається силою; і ті, що вживають силу, силоміць беруть його. Усі бо пророки й закон пророкували до Йоана. І коли хочете знати – він є Ілля, що має прийти. Хто має вуха, нехай слухає.Іван підготував дорогу Ісусові. В повноті часу приходить Ісус на цей світ, щоб через Нього світ пізнав Небесного Отця та увірував в Нього. З великою радістю ми би мали вислухати ці Ісусові слова. Той, в кого ми увірували є правий Бог. Свідчать про Нього діла. В нікому іншому немає спасіння!!!
Якщо нас переконують теперішні «пророки, керівники гуру та різних сект», не можуть нам дати те, що нам приніс Ісус. Життя з ним не лише тут на землі,але також колись в Небесному Царстві!!! Не очікуймо великих можливостей, подій, почнімо працювати на будуванні неба вже сьогодні. Показуймо нашу віру ділами любові. Бог нам висилає в дорогу людей котрим хоче через нас служити. Відкриймо свої очі та серце повне Його любові до ближнього.


Зроблю конкретний вчинок любові.

Немає коментарів: